
Sunber 7x5 No Slip Pre-Cut Lace Blunt Cut Straight Bob Wig With Elastic Drawstring Flash Sale
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Straight Bob |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Wig Length | 10"-14" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Straight Bob |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Wig Length | 10"-14" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace |
Original: $87.00
-70%$87.00
$26.10Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Straight Bob |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Wig Length | 10"-14" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace |























