
1 / 9
+4
Sunber 7x5 Pre Cut Dark Brown Chocolate Highlights Lace Part Wig With Side Part Soft Glam Waves
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Dark Brown Chocolate Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Dark Brown Chocolate Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
Select Lace Size
Select Length
From $56.08
Original: $186.93
-70%Sunber 7x5 Pre Cut Dark Brown Chocolate Highlights Lace Part Wig With Side Part Soft Glam Wavesā
$186.93
$56.08Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Dark Brown Chocolate Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |























