
Sunber 7x5 Pre Cut Dark Brown with Honey Blonde Highlights Shoulder-Length Bob Wavy Lob Loose Curls Lace Part Wig With Layers
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Dark Brown with Honey Blonde Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-14" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Dark Brown with Honey Blonde Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-14" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
Original: $120.79
-70%$120.79
$36.24Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Dark Brown with Honey Blonde Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-14" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |























