
Sunber 7x5 Pre Cut Golden Brown Highlights Kinky Curly Lace Closure Wig With Invisi Drawstring
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Kinky Curly |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Golden Brown Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Kinky Curly |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Golden Brown Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
Original: $155.71
-70%$155.71
$46.71Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Kinky Curly |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Golden Brown Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |























