
Sunber Loose Wave 7x5 Pre Cut Lace Closure Layered Brown Highlights Colored Wig
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Layered Brown Highlights |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Layered Brown Highlights |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace |
Original: $153.26
-70%$153.26
$45.98Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Layered Brown Highlights |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace |























